ALTIN KARINCA BELEDİYECİLİK ÖDÜLLERİ


ALTIN KARINCA BELEDİYECİLİK ÖDÜLLERİ

 

GÖKÇEADA HALKI TARAFINDAN İMECE USULÜ İLE HAYATA GEÇİRİLEN PROJEYE BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ

Marmara Belediyeler Birliği (MBB) tarafından bu yıl 6.sı gerçekleştirilen ‘Altın Karınca Belediyecilik Ödülleri’ İstanbul’da düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Türkiye’nin en prestijli yerel yönetim ödülleri olarak kabul gören yarışmanın ödül töreni Beşiktaş’taki Conrad Bosphorus Hotel'de düzenlendi.

Törene Türkiye Belediyeler Birliği ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Marmara Belediyeler Birliği ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ile çok sayıda belediye başkanı ve personeli katıldı.

Yarışma 8 farklı kategoride gerçekleştirildi. Afet Yönetimi, İmar Şehircilik ve Estetik, Kurumsal Yönetim ve Gelişim, Kültür ve Sanat, Toplum Düzeni ve Sosyal Hizmetler, Ulaşım ve Altyapı Hizmetleri, Yeşil Alan ve Çevre Yönetimi Hizmetleri, Ar-Ge ve İnovasyon alanlarında başarılı projeleri bulunan belediyeler ödüllendirildi.  

Birliğe üye belediyelerin uyguladığı başarılı projelerin ve örnek uygulamaların ödüllendirildiği yarışmanın jüri üyeliklerinde İstanbul Teknik Üniversitesi’nden Prof. Dr. Mikdat Kadıoğlu ve Doç. Dr. İbrahim Demir, Marmara Üniversitesi’nden Yrd. Doç Dr. Ülkü Arıkboğa ve Doç Dr. Aynur Can, Sakarya Üniversitesi’nden Prof. Dr. Musa Eken, Yalova Üniversitesi’nden Prof. Dr. Rafet Bozdoğan ve Marmara Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Dr. M. Cemil Arslan gibi isimler yer aldı. Jüri yüzlerce seçkin projenin katıldığı yarışmada 88 ödül verdi. 

PROJE BİRİNCİLİK GETİRDİ

Gökçeada Belediyesi büyük ödül töreninde; İmar Şehircilik ve Estetik kategorisinde “Gökçeada Kent Meydanı ve Ana Yolları Canlandırılması” proje kapsamında birincilik ödülüne layık görüldü.

Düzenlenen törende Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin birincilik ödülünü İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ile Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'nin elinden aldı.

Kazandıkları ödülü önemsediklerini dile getiren Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin: ” Bu ödülü Belediyede çalışan mesai arkadaşlarım ve tüm Gökçeadalılar adına kabul ettim. Gökçeadayı ve Gökçeadalıları seviyoruz. Gökçeada ve Gökçeadalılara hizmetkâr olmaya devam edeceğiz.” dedi.

ÖDÜL
ÖDÜL1
ÖDÜL12
ÖDÜL121
ÖDÜL1211

Hizmet Rehberi

İletişim

site tasarım ve kodlama Akay Ajans. Tüm Hakları Saklıdır.